Streetview Hoofdplaatseweg 8 Biervliet

Hoofdplaatseweg 8, 4521 GK Biervliet

174 m² Bouwjaar 1952 Label E

Hoofdplaatseweg 8 is een appartement in Biervliet, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 1910 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
1910 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hoofdplaatseweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdplaatseweg 8

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
180.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
327.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Biervliet

Onderwijs

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

34.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.5 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

13 km

Buurtinformatie in Biervliet

335 Inwoners
135 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
152 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Biervliet
89% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Hoofdplaatseweg 8

Vergelijkbare woningen in Biervliet

Veelgestelde vragen over Hoofdplaatseweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdplaatseweg 8?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biervliet is €364.000. Dat komt neer op circa €2.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdplaatseweg 8 zich tot de wijk Buitengebied Biervliet?

Hoofdplaatseweg 8 is een appartement van 174 m² in de wijk Buitengebied Biervliet. De buurt telt 152 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdplaatseweg 8?

Hoofdplaatseweg 8 is een appartement in Buitengebied Biervliet, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoofdplaatseweg 8 vergeleken met de buurt?

Hoofdplaatseweg 8 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1910 m². In Buitengebied Biervliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdplaatseweg 8 en wat betekent dat?

Hoofdplaatseweg 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-03-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Biervliet?

De wijk Buitengebied Biervliet in Biervliet (Zeeland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Biervliet?

Vanuit Hoofdplaatseweg 8 in Buitengebied Biervliet bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 3 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 34.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Biervliet?