Streetview Noordstraat 27 A Biervliet

Noordstraat 27 A, 4521 BV Biervliet

182 m² Bouwjaar 2007 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Noordstraat 27 A is een woonhuis in Biervliet, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 627 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
627 m²
Inhoud
713 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Noordstraat 27 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordstraat 27 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Biervliet

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

33.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Biervliet

1260 Inwoners
615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
689 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde Kern Biervliet
79% Koopwoningen
1.809 Inwoners per km²

Locatie van Noordstraat 27 A

Vergelijkbare woningen in Biervliet

Veelgestelde vragen over Noordstraat 27 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordstraat 27 A?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Biervliet is €217.000. Dat komt neer op circa €1.192 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordstraat 27 A zich tot de wijk Kern Biervliet?

Noordstraat 27 A is een woonhuis van 182 m² in de wijk Kern Biervliet. De buurt telt 689 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.809 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordstraat 27 A?

Noordstraat 27 A is een woonhuis in Kern Biervliet, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Noordstraat 27 A vergeleken met de buurt?

Noordstraat 27 A heeft 182 m² woonoppervlakte en 713 m³ inhoud. Het perceel is 627 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kern Biervliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordstraat 27 A en wat betekent dat?

Noordstraat 27 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Noordstraat 27 A?

Noordstraat 27 A heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Biervliet?

De wijk Kern Biervliet in Biervliet (Zeeland) kenmerkt zich door 1.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Biervliet?

Vanuit Noordstraat 27 A in Kern Biervliet bereik je: supermarkt op 4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 33.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.