Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 387 m²
- Perceeloppervlakte
- 2051 m²
Plantweg 31 is een woonhuis in Biddinghuizen, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 387 m² en een perceel van 2051 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Plantweg 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
10.7 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
8.8 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
12.3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
18.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noorderbaan is €274.000. Dat komt neer op circa €708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPlantweg 31 is een woonhuis van 387 m² in de wijk Noorderbaan. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 196 inwoners per km².
Plantweg 31 is een woonhuis in Noorderbaan, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Plantweg 31 heeft 387 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2051 m². In Noorderbaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noorderbaan in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Plantweg 31 in Noorderbaan bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Plantweg 31: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 8.8 km.
Recreatie nabij Noorderbaan: restaurant (0.9 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Plantweg 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noorderbaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1999, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.