Streetview Alikruikweg 31 Biddinghuizen

Alikruikweg 31, 8256 RK Biddinghuizen

27 m² Bouwjaar 1964 Label A

Alikruikweg 31 is een woonhuis in Biddinghuizen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en een perceel van 9655 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
27 m²
Perceeloppervlakte
9655 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Alikruikweg 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alikruikweg 31

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
202.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
105.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
66.6%
CO₂-emissie
24.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Biddinghuizen

Onderwijs

Basisschool

6.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

6.5 km
Vervoer

Treinstation

12.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

6.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

6.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.8 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

6.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Biddinghuizen

1455 Inwoners
650 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€473.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Biddinghuizen
77% Koopwoningen
11 Inwoners per km²

Locatie van Alikruikweg 31

Vergelijkbare woningen in Biddinghuizen

Veelgestelde vragen over Alikruikweg 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Alikruikweg 31?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biddinghuizen is €473.000. Dat komt neer op circa €17.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alikruikweg 31 zich tot de wijk Buitengebied Biddinghuizen?

Alikruikweg 31 is een woonhuis van 27 m² in de wijk Buitengebied Biddinghuizen. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alikruikweg 31?

Alikruikweg 31 is een woonhuis in Buitengebied Biddinghuizen, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Alikruikweg 31 vergeleken met de buurt?

Alikruikweg 31 heeft 27 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9655 m². In Buitengebied Biddinghuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alikruikweg 31 en wat betekent dat?

Alikruikweg 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.65 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Biddinghuizen?

De wijk Buitengebied Biddinghuizen in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Biddinghuizen?

Vanuit Alikruikweg 31 in Buitengebied Biddinghuizen bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 6.3 km, huisarts op 6.5 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.