Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 7549 m²
Kokkelweg 25 is een woonhuis in Biddinghuizen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 7549 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kokkelweg 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
6.3 kmSupermarkt
3.9 kmHuisarts
6.5 kmTreinstation
12.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
6.2 kmMiddelbare school
6.6 kmApotheek
6.7 kmZiekenhuis
12.8 kmRestaurant
2.7 kmCafé
6.2 kmBibliotheek
6.7 kmBioscoop
13.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biddinghuizen is €473.000. Dat komt neer op circa €2.599 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKokkelweg 25 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Buitengebied Biddinghuizen. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².
Kokkelweg 25 is een woonhuis in Buitengebied Biddinghuizen, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kokkelweg 25 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7549 m². In Buitengebied Biddinghuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Biddinghuizen in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Kokkelweg 25 in Buitengebied Biddinghuizen bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 6.3 km, huisarts op 6.5 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kokkelweg 25: ziekenhuis op 12.8 km, apotheek op 6.7 km, kinderdagverblijf op 6.2 km, middelbare school op 6.6 km.
Recreatie nabij Buitengebied Biddinghuizen: restaurant (2.7 km), cafe (6.2 km).
Een woningrapport voor Kokkelweg 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Biddinghuizen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.