Eengezinswoning, tussenwoning John Kraaijkampstraat 12 Berkel en Rodenrijs

John Kraaijkampstraat 12, 2652 RB Berkel en Rodenrijs

126 m² Bouwjaar 2024 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

John Kraaijkampstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 120 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor John Kraaijkampstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel John Kraaijkampstraat 12

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
61.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
24.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.5%
CO₂-emissie
5.66 kg/m²

Tuin
Ja (47.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1275 Inwoners
430 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
315 Woningvoorraad
€594.000 Gem. woningwaarde Toneelbuurt
86% Koopwoningen
2.395 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van John Kraaijkampstraat 12

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over John Kraaijkampstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van John Kraaijkampstraat 12?

De prijsindicatie voor John Kraaijkampstraat 12 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Toneelbuurt is €594.000. Dat komt neer op circa €4.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt John Kraaijkampstraat 12 zich tot de wijk Toneelbuurt?

John Kraaijkampstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 126 m² in de wijk Toneelbuurt. De buurt telt 315 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.395 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op John Kraaijkampstraat 12?

John Kraaijkampstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Toneelbuurt, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is John Kraaijkampstraat 12 vergeleken met de buurt?

John Kraaijkampstraat 12 heeft 126 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Toneelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van John Kraaijkampstraat 12 en wat betekent dat?

John Kraaijkampstraat 12 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-03-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van John Kraaijkampstraat 12?

John Kraaijkampstraat 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 47 m².

Hoe is de woningmarkt in Toneelbuurt?

De wijk Toneelbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Toneelbuurt?