Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Oostmeerlaan 318 Berkel en Rodenrijs

Oostmeerlaan 318, 2652 EX Berkel en Rodenrijs

185 m² Bouwjaar 2015 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Oostmeerlaan 318 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 337 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €515.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
337 m²
Inhoud
740 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oostmeerlaan 318

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostmeerlaan 318

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (137.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

1740 Inwoners
545 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
534 Woningvoorraad
€515.000 Gem. woningwaarde Merenbuurt
78% Koopwoningen
3.037 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostmeerlaan 318

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Oostmeerlaan 318

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostmeerlaan 318?

De prijsindicatie voor Oostmeerlaan 318 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Merenbuurt is €515.000. Dat komt neer op circa €2.784 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostmeerlaan 318 zich tot de wijk Merenbuurt?

Oostmeerlaan 318 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 185 m² in de wijk Merenbuurt. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostmeerlaan 318?

Oostmeerlaan 318 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Merenbuurt, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oostmeerlaan 318 vergeleken met de buurt?

Oostmeerlaan 318 heeft 185 m² woonoppervlakte en 740 m³ inhoud. Het perceel is 337 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Merenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €515.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostmeerlaan 318 en wat betekent dat?

Oostmeerlaan 318 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostmeerlaan 318?

Oostmeerlaan 318 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 137 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Merenbuurt?

De wijk Merenbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €515.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merenbuurt?

Vanuit Oostmeerlaan 318 in Merenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.