Eengezinswoning, hoekwoning Chrysantenhof 1 Berkel en Rodenrijs

Chrysantenhof 1, 2651 XJ Berkel en Rodenrijs

177 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Chrysantenhof 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 267 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
267 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Chrysantenhof 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chrysantenhof 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.6 kg/m²

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Berkel en Rodenrijs

915 Inwoners
315 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
335 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
61% Koopwoningen
4.951 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Chrysantenhof 1

Vergelijkbare woningen in Berkel en Rodenrijs

Veelgestelde vragen over Chrysantenhof 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Chrysantenhof 1?

De prijsindicatie voor Chrysantenhof 1 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €376.000. Dat komt neer op circa €2.124 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chrysantenhof 1 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Chrysantenhof 1 is een eengezinswoning, hoekwoning van 177 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 335 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.951 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chrysantenhof 1?

Chrysantenhof 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bloemenbuurt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Chrysantenhof 1 vergeleken met de buurt?

Chrysantenhof 1 heeft 177 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 267 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chrysantenhof 1 en wat betekent dat?

Chrysantenhof 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chrysantenhof 1?

Chrysantenhof 1 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit Chrysantenhof 1 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.