Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 392 m²
- Inhoud
- 550 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Wilgenlaan 1 C is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 392 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wilgenlaan 1 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
8.6 kmDe prijsindicatie voor Wilgenlaan 1 C ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Sterrenbuurt is €355.000. Dat komt neer op circa €1.784 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWilgenlaan 1 C is een woonhuis van 199 m² in de wijk Sterrenbuurt. De buurt telt 798 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.208 inwoners per km².
Wilgenlaan 1 C is een woonhuis in Sterrenbuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Wilgenlaan 1 C heeft 199 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 392 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Sterrenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wilgenlaan 1 C heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Wilgenlaan 1 C heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Sterrenbuurt in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Wilgenlaan 1 C in Sterrenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wilgenlaan 1 C: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.7 km.