Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 540 m²
- Inhoud
- 640 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 7
Rodenrijseweg 197 is een woonhuis in Berkel en Rodenrijs, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 540 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rodenrijseweg 197
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
7.1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
9 kmDe prijsindicatie voor Rodenrijseweg 197 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Rodenrijse Zoom is €553.000. Dat komt neer op circa €2.646 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRodenrijseweg 197 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Rodenrijse Zoom. De buurt telt 718 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.502 inwoners per km².
Rodenrijseweg 197 is een woonhuis in Rodenrijse Zoom, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rodenrijseweg 197 heeft 209 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 540 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Rodenrijse Zoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rodenrijseweg 197 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.99 kg/jaar.
Rodenrijseweg 197 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Rodenrijse Zoom in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Rodenrijseweg 197 in Rodenrijse Zoom bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2 km.