Streetview Kanaalweg-West 19 A Bergentheim

Kanaalweg-West 19 A, 7691 BT Bergentheim

156 m² Bouwjaar 2021 Label A

Kanaalweg-West 19 A is een woonhuis in Bergentheim, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 1740 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
1740 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg-West 19 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanaalweg-West 19 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Bergentheim

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Bergentheim

555 Inwoners
195 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
190 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Oud-Bergentheim
91% Koopwoningen
78 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalweg-West 19 A

Vergelijkbare woningen in Bergentheim

Veelgestelde vragen over Kanaalweg-West 19 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalweg-West 19 A?

De prijsindicatie voor Kanaalweg-West 19 A ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oud-Bergentheim is €394.000. Dat komt neer op circa €2.526 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalweg-West 19 A zich tot de wijk Verspreide huizen Oud-Bergentheim?

Kanaalweg-West 19 A is een woonhuis van 156 m² in de wijk Verspreide huizen Oud-Bergentheim. De buurt telt 190 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 78 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalweg-West 19 A?

Kanaalweg-West 19 A is een woonhuis in Verspreide huizen Oud-Bergentheim, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kanaalweg-West 19 A vergeleken met de buurt?

Kanaalweg-West 19 A heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1740 m². In Verspreide huizen Oud-Bergentheim ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanaalweg-West 19 A en wat betekent dat?

Kanaalweg-West 19 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Oud-Bergentheim?

De wijk Verspreide huizen Oud-Bergentheim in Bergentheim (Overijssel) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Oud-Bergentheim?

Vanuit Kanaalweg-West 19 A in Verspreide huizen Oud-Bergentheim bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.