Streetview Goudbaard 71 Bergen op Zoom

Goudbaard 71, 4625 GC Bergen op Zoom

143 m² Bouwjaar 2011 Label A

Goudbaard 71 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 158 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
158 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Goudbaard 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudbaard 71

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.3%
CO₂-emissie
20.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2565 Inwoners
1125 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1111 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Nieuw Borgvliet
64% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Locatie van Goudbaard 71

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Goudbaard 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudbaard 71?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Borgvliet is €285.000. Dat komt neer op circa €1.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudbaard 71 zich tot de wijk Nieuw Borgvliet?

Goudbaard 71 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Nieuw Borgvliet. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudbaard 71?

Goudbaard 71 is een woonhuis in Nieuw Borgvliet, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Goudbaard 71 vergeleken met de buurt?

Goudbaard 71 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 158 m². In Nieuw Borgvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudbaard 71 en wat betekent dat?

Goudbaard 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-02-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.6 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Borgvliet?

De wijk Nieuw Borgvliet in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Borgvliet?

Vanuit Goudbaard 71 in Nieuw Borgvliet bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw Borgvliet?

Zorg en onderwijs in de buurt van Goudbaard 71: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.