Streetview Zandven 48 Bergen op Zoom

Zandven 48, 4625 DJ Bergen op Zoom

114 m² Bouwjaar 1973 Label D

Zandven 48 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 1120 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
1120 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zandven 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandven 48

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

285 Inwoners
130 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
138 Woningvoorraad
€511.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Heimolen
91% Koopwoningen
123 Inwoners per km²

Locatie van Zandven 48

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Zandven 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandven 48?

De prijsindicatie voor Zandven 48 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Heimolen is €511.000. Dat komt neer op circa €4.482 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandven 48 zich tot de wijk Verspreide huizen Heimolen?

Zandven 48 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Verspreide huizen Heimolen. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandven 48?

Zandven 48 is een woonhuis in Verspreide huizen Heimolen, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zandven 48 vergeleken met de buurt?

Zandven 48 heeft 114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1120 m². In Verspreide huizen Heimolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandven 48 en wat betekent dat?

Zandven 48 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-05-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Heimolen?

De wijk Verspreide huizen Heimolen in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Heimolen?

Vanuit Zandven 48 in Verspreide huizen Heimolen bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Heimolen?