Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 1386 m²
- Inhoud
- 510 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Zandven 5 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 1386 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zandven 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
3 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Zandven 5 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Heimolen is €511.000. Dat komt neer op circa €3.813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZandven 5 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Verspreide huizen Heimolen. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².
Zandven 5 is een woonhuis in Verspreide huizen Heimolen, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zandven 5 heeft 134 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 1386 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Verspreide huizen Heimolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zandven 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Zandven 5 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Heimolen in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Zandven 5 in Verspreide huizen Heimolen bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zandven 5: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 2.6 km.