Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 254 m²
- Perceeloppervlakte
- 7960 m²
- Inhoud
- 749 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Heimolen 83 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m², een perceel van 7960 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heimolen 83
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
3 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Heimolen 83 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Heimolen is €511.000. Dat komt neer op circa €2.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeimolen 83 is een woonhuis van 254 m² in de wijk Verspreide huizen Heimolen. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².
Heimolen 83 is een woonhuis in Verspreide huizen Heimolen, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Heimolen 83 heeft 254 m² woonoppervlakte en 749 m³ inhoud. Het perceel is 7960 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 64 m² per kamer. In Verspreide huizen Heimolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heimolen 83 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.16 kg/jaar.
Heimolen 83 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Heimolen in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Heimolen 83 in Verspreide huizen Heimolen bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.