Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 1940 m²
Heimolen 55 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 1940 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heimolen 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
3 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
5.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Heimolen is €511.000. Dat komt neer op circa €3.573 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeimolen 55 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Verspreide huizen Heimolen. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².
Heimolen 55 is een woonhuis in Verspreide huizen Heimolen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Heimolen 55 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1940 m². In Verspreide huizen Heimolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heimolen 55 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Heimolen in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Heimolen 55 in Verspreide huizen Heimolen bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heimolen 55: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 2.6 km.