Streetview Heimolen 88 Bergen op Zoom

Heimolen 88, 4625 DD Bergen op Zoom

264 m² Bouwjaar 1845 Label G

Heimolen 88 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1845. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1845
Woonoppervlakte
264 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Heimolen 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heimolen 88

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
303.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
434.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
80.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

285 Inwoners
130 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
138 Woningvoorraad
€511.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Heimolen
91% Koopwoningen
123 Inwoners per km²

Locatie van Heimolen 88

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Heimolen 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Heimolen 88?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Heimolen is €511.000. Dat komt neer op circa €1.936 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heimolen 88 zich tot de wijk Verspreide huizen Heimolen?

Heimolen 88 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Verspreide huizen Heimolen. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heimolen 88?

Heimolen 88 is een woonhuis in Verspreide huizen Heimolen, gebouwd in 1845 (181 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heimolen 88 vergeleken met de buurt?

Heimolen 88 heeft 264 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Heimolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heimolen 88 en wat betekent dat?

Heimolen 88 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-02-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 80.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Heimolen?

De wijk Verspreide huizen Heimolen in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Heimolen?

Vanuit Heimolen 88 in Verspreide huizen Heimolen bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.