Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 2080 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 6
Heimolen 28 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 2080 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heimolen 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
3 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Heimolen 28 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Heimolen is €511.000. Dat komt neer op circa €4.223 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeimolen 28 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Verspreide huizen Heimolen. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².
Heimolen 28 is een woonhuis in Verspreide huizen Heimolen, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Heimolen 28 heeft 121 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 2080 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Verspreide huizen Heimolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heimolen 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.13 kg/jaar.
Heimolen 28 heeft 6 kamers.
De wijk Verspreide huizen Heimolen in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Heimolen 28 in Verspreide huizen Heimolen bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heimolen 28: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 2.6 km.