Streetview Heimolen 28 A Bergen op Zoom

Heimolen 28 A, 4625 DB Bergen op Zoom

139 m² Bouwjaar 1979 Label C

Heimolen 28 A is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 600 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
600 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Heimolen 28 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heimolen 28 A

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.8%
CO₂-emissie
33.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

285 Inwoners
130 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
138 Woningvoorraad
€511.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Heimolen
91% Koopwoningen
123 Inwoners per km²

Locatie van Heimolen 28 A

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Heimolen 28 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Heimolen 28 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Heimolen is €511.000. Dat komt neer op circa €3.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heimolen 28 A zich tot de wijk Verspreide huizen Heimolen?

Heimolen 28 A is een woonhuis van 139 m² in de wijk Verspreide huizen Heimolen. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heimolen 28 A?

Heimolen 28 A is een woonhuis in Verspreide huizen Heimolen, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heimolen 28 A vergeleken met de buurt?

Heimolen 28 A heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 600 m². In Verspreide huizen Heimolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heimolen 28 A en wat betekent dat?

Heimolen 28 A heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.13 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Heimolen?

De wijk Verspreide huizen Heimolen in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Heimolen?

Vanuit Heimolen 28 A in Verspreide huizen Heimolen bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.