Streetview Bremstraat 36 Bergen op Zoom

Bremstraat 36, 4625 DA Bergen op Zoom

100 m² Bouwjaar 1962 5 kamers Label A

Bremstraat 36 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 1190 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
1190 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bremstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bremstraat 36

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

285 Inwoners
130 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
138 Woningvoorraad
€511.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Heimolen
91% Koopwoningen
123 Inwoners per km²

Locatie van Bremstraat 36

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Bremstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Bremstraat 36?

De prijsindicatie voor Bremstraat 36 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Heimolen is €511.000. Dat komt neer op circa €5.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bremstraat 36 zich tot de wijk Verspreide huizen Heimolen?

Bremstraat 36 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Verspreide huizen Heimolen. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bremstraat 36?

Bremstraat 36 is een woonhuis in Verspreide huizen Heimolen, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bremstraat 36 vergeleken met de buurt?

Bremstraat 36 heeft 100 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 1190 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Verspreide huizen Heimolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bremstraat 36 en wat betekent dat?

Bremstraat 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bremstraat 36?

Bremstraat 36 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Heimolen?

De wijk Verspreide huizen Heimolen in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Heimolen?

Vanuit Bremstraat 36 in Verspreide huizen Heimolen bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.