Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 1000 m²
Bremstraat 22 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 1000 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bremstraat 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
3 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Bremstraat 22 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Heimolen is €511.000. Dat komt neer op circa €2.855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBremstraat 22 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Verspreide huizen Heimolen. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 123 inwoners per km².
Bremstraat 22 is een woonhuis in Verspreide huizen Heimolen, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Bremstraat 22 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1000 m². In Verspreide huizen Heimolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Heimolen in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Bremstraat 22 in Verspreide huizen Heimolen bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bremstraat 22: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Heimolen: restaurant (2.1 km), cafe (2.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €330.000 tot €380.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Heimolen is €511.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.