Villa, vrijstaande woning Binnenwegje 6 Bergen op Zoom

Binnenwegje 6, 4625 CV Bergen op Zoom

240 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Binnenwegje 6 is een villa, vrijstaande woning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 4150 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
4150 m²
Inhoud
1050 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.005.000 tot €1.255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met riet

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Binnenwegje 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Binnenwegje 6

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en heteluchtverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2565 Inwoners
1125 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1111 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Nieuw Borgvliet
64% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Binnenwegje 6

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Binnenwegje 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Binnenwegje 6?

De prijsindicatie voor Binnenwegje 6 ligt rond €1.005.000 tot €1.255.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Borgvliet is €285.000. Dat komt neer op circa €1.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Binnenwegje 6 zich tot de wijk Nieuw Borgvliet?

Binnenwegje 6 is een villa, vrijstaande woning van 240 m² in de wijk Nieuw Borgvliet. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Binnenwegje 6?

Binnenwegje 6 is een villa, vrijstaande woning in Nieuw Borgvliet, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Binnenwegje 6 vergeleken met de buurt?

Binnenwegje 6 heeft 240 m² woonoppervlakte en 1050 m³ inhoud. Het perceel is 4150 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Nieuw Borgvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Binnenwegje 6 en wat betekent dat?

Binnenwegje 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-02-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Binnenwegje 6?

Binnenwegje 6 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Borgvliet?

De wijk Nieuw Borgvliet in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Borgvliet?

Vanuit Binnenwegje 6 in Nieuw Borgvliet bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.