Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 260 m²
- Perceeloppervlakte
- 624 m²
Mondafseweg 45 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m² en een perceel van 624 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mondafseweg 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw Borgvliet is €285.000. Dat komt neer op circa €1.096 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMondafseweg 45 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Nieuw Borgvliet. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².
Mondafseweg 45 is een woonhuis in Nieuw Borgvliet, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Mondafseweg 45 heeft 260 m² woonoppervlakte. Het perceel is 624 m². In Nieuw Borgvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mondafseweg 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Nieuw Borgvliet in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Mondafseweg 45 in Nieuw Borgvliet bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mondafseweg 45: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.