Eengezinswoning, hoekwoning Rembrandtstraat 9 Bergen op Zoom

Rembrandtstraat 9, 4625 CA Bergen op Zoom

235 m² Bouwjaar 1901 9 kamers 6 slaapkamers Label A

Rembrandtstraat 9 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 525 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
235 m²
Perceeloppervlakte
525 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtstraat 9

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
44.3%
CO₂-emissie
28.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (276.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2565 Inwoners
1125 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1111 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Nieuw Borgvliet
64% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtstraat 9

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Rembrandtstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtstraat 9?

De prijsindicatie voor Rembrandtstraat 9 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Borgvliet is €285.000. Dat komt neer op circa €1.213 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtstraat 9 zich tot de wijk Nieuw Borgvliet?

Rembrandtstraat 9 is een eengezinswoning, hoekwoning van 235 m² in de wijk Nieuw Borgvliet. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtstraat 9?

Rembrandtstraat 9 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nieuw Borgvliet, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rembrandtstraat 9 vergeleken met de buurt?

Rembrandtstraat 9 heeft 235 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 525 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nieuw Borgvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtstraat 9 en wat betekent dat?

Rembrandtstraat 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtstraat 9?

Rembrandtstraat 9 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. De tuin is 276 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Borgvliet?

De wijk Nieuw Borgvliet in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Borgvliet?