Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Jan van Goijenstraat 9 Bergen op Zoom

Jan van Goijenstraat 9, 4625 AX Bergen op Zoom

115 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Jan van Goijenstraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 310 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jan van Goijenstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Goijenstraat 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
147.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.7%
CO₂-emissie
33.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (91.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2565 Inwoners
1125 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1111 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Nieuw Borgvliet
64% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Goijenstraat 9

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Jan van Goijenstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Goijenstraat 9?

De prijsindicatie voor Jan van Goijenstraat 9 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Borgvliet is €285.000. Dat komt neer op circa €2.478 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Goijenstraat 9 zich tot de wijk Nieuw Borgvliet?

Jan van Goijenstraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 115 m² in de wijk Nieuw Borgvliet. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Goijenstraat 9?

Jan van Goijenstraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nieuw Borgvliet, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan van Goijenstraat 9 vergeleken met de buurt?

Jan van Goijenstraat 9 heeft 115 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Nieuw Borgvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Goijenstraat 9 en wat betekent dat?

Jan van Goijenstraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Goijenstraat 9?

Jan van Goijenstraat 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 91 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Borgvliet?

De wijk Nieuw Borgvliet in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Borgvliet?