Streetview Albert Cuijpstraat 49 C Bergen op Zoom

Albert Cuijpstraat 49 C, 4625 AK Bergen op Zoom

229 m² Bouwjaar 2025 Label A+++

Albert Cuijpstraat 49 C is een woning in Bergen op Zoom, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
229 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Albert Cuijpstraat 49 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albert Cuijpstraat 49 C

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
81.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
12.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
87.8%
CO₂-emissie
2.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2565 Inwoners
1125 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1111 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Nieuw Borgvliet
64% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Locatie van Albert Cuijpstraat 49 C

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Albert Cuijpstraat 49 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Albert Cuijpstraat 49 C?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Borgvliet is €285.000. Dat komt neer op circa €1.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albert Cuijpstraat 49 C zich tot de wijk Nieuw Borgvliet?

Albert Cuijpstraat 49 C is een woning van 229 m² in de wijk Nieuw Borgvliet. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albert Cuijpstraat 49 C?

Albert Cuijpstraat 49 C is een woning in Nieuw Borgvliet, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Albert Cuijpstraat 49 C vergeleken met de buurt?

Albert Cuijpstraat 49 C heeft 229 m² woonoppervlakte. In Nieuw Borgvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albert Cuijpstraat 49 C en wat betekent dat?

Albert Cuijpstraat 49 C heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-11-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2.84 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Borgvliet?

De wijk Nieuw Borgvliet in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Borgvliet?

Vanuit Albert Cuijpstraat 49 C in Nieuw Borgvliet bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw Borgvliet?