Streetview Hippocrateslaan 26 Bergen op Zoom

Hippocrateslaan 26, 4624 VH Bergen op Zoom

355 m² Bouwjaar 1972 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Hippocrateslaan 26 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 355 m², een perceel van 3380 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
355 m²
Perceeloppervlakte
3380 m²
Inhoud
1050 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hippocrateslaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hippocrateslaan 26

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

3270 Inwoners
1470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1572 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Warande-Oost
38% Koopwoningen
3.324 Inwoners per km²

Locatie van Hippocrateslaan 26

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Hippocrateslaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Hippocrateslaan 26?

De prijsindicatie voor Hippocrateslaan 26 ligt rond €950.000 tot €1.200.000. De gemiddelde woningwaarde in Warande-Oost is €256.000. Dat komt neer op circa €721 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hippocrateslaan 26 zich tot de wijk Warande-Oost?

Hippocrateslaan 26 is een woonhuis van 355 m² in de wijk Warande-Oost. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.324 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hippocrateslaan 26?

Hippocrateslaan 26 is een woonhuis in Warande-Oost, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hippocrateslaan 26 vergeleken met de buurt?

Hippocrateslaan 26 heeft 355 m² woonoppervlakte en 1050 m³ inhoud. Het perceel is 3380 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Warande-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hippocrateslaan 26 en wat betekent dat?

Hippocrateslaan 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hippocrateslaan 26?

Hippocrateslaan 26 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Warande-Oost?

De wijk Warande-Oost in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Warande-Oost?

Vanuit Hippocrateslaan 26 in Warande-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.