Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 285 m²
- Perceeloppervlakte
- 2757 m²
- Inhoud
- 932 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Semmelweisweg 4 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 285 m², een perceel van 2757 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Semmelweisweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
1 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Warande-Oost is €256.000. Dat komt neer op circa €898 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSemmelweisweg 4 is een woonhuis van 285 m² in de wijk Warande-Oost. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.324 inwoners per km².
Semmelweisweg 4 is een woonhuis in Warande-Oost, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Semmelweisweg 4 heeft 285 m² woonoppervlakte en 932 m³ inhoud. Het perceel is 2757 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Warande-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Semmelweisweg 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-07-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.29 kg/jaar.
Semmelweisweg 4 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Warande-Oost in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Semmelweisweg 4 in Warande-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Semmelweisweg 4: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.