Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
Semmelweisweg 27 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en een perceel van 306 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Semmelweisweg 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
1 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Warande-Oost is €256.000. Dat komt neer op circa €1.414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSemmelweisweg 27 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Warande-Oost. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.324 inwoners per km².
Semmelweisweg 27 is een woonhuis in Warande-Oost, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Semmelweisweg 27 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 306 m². In Warande-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Warande-Oost in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Semmelweisweg 27 in Warande-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Semmelweisweg 27: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Warande-Oost: restaurant (1 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Semmelweisweg 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Warande-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.