Streetview Keplerstraat 52 Bergen op Zoom

Keplerstraat 52, 4624 SJ Bergen op Zoom

267 m² Bouwjaar 2025

Keplerstraat 52 is een woning in Bergen op Zoom, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 267 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
267 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Keplerstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

3270 Inwoners
1470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1572 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Warande-Oost
38% Koopwoningen
3.324 Inwoners per km²

Locatie van Keplerstraat 52

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Keplerstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Keplerstraat 52?

De gemiddelde woningwaarde in Warande-Oost is €256.000. Dat komt neer op circa €959 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keplerstraat 52 zich tot de wijk Warande-Oost?

Keplerstraat 52 is een woning van 267 m² in de wijk Warande-Oost. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.324 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keplerstraat 52?

Keplerstraat 52 is een woning in Warande-Oost, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Keplerstraat 52 vergeleken met de buurt?

Keplerstraat 52 heeft 267 m² woonoppervlakte. In Warande-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Warande-Oost?

De wijk Warande-Oost in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Warande-Oost?

Vanuit Keplerstraat 52 in Warande-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Warande-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Keplerstraat 52: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Warande-Oost?

Recreatie nabij Warande-Oost: restaurant (1 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Keplerstraat 52?

Een woningrapport voor Keplerstraat 52 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Warande-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.