Streetview Antwerpsestraatweg 318 Bergen op Zoom

Antwerpsestraatweg 318, 4624 JL Bergen op Zoom

147 m² Bouwjaar 1938 7 kamers Label C

Antwerpsestraatweg 318 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 480 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
480 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Antwerpsestraatweg 318

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Antwerpsestraatweg 318

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

1355 Inwoners
505 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
502 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Langeweg
51% Koopwoningen
7.288 Inwoners per km²

Locatie van Antwerpsestraatweg 318

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Antwerpsestraatweg 318

Wat is de geschatte woningwaarde van Antwerpsestraatweg 318?

De prijsindicatie voor Antwerpsestraatweg 318 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Langeweg is €258.000. Dat komt neer op circa €1.755 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Antwerpsestraatweg 318 zich tot de wijk Langeweg?

Antwerpsestraatweg 318 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Langeweg. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Antwerpsestraatweg 318?

Antwerpsestraatweg 318 is een woonhuis in Langeweg, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Antwerpsestraatweg 318 vergeleken met de buurt?

Antwerpsestraatweg 318 heeft 147 m² woonoppervlakte. Het perceel is 480 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Langeweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Antwerpsestraatweg 318 en wat betekent dat?

Antwerpsestraatweg 318 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-08-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Antwerpsestraatweg 318?

Antwerpsestraatweg 318 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Langeweg?

De wijk Langeweg in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langeweg?

Vanuit Antwerpsestraatweg 318 in Langeweg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.