Hoekwoning Antwerpsestraatweg 255 A Bergen op Zoom

Antwerpsestraatweg 255 A, 4624 JH Bergen op Zoom

174 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Antwerpsestraatweg 255 A is een hoekwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 215 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
728 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Antwerpsestraatweg 255 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Antwerpsestraatweg 255 A

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
187.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.9%
CO₂-emissie
40.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2185 Inwoners
1035 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1040 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Warande-West
51% Koopwoningen
5.626 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Antwerpsestraatweg 255 A

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Antwerpsestraatweg 255 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Antwerpsestraatweg 255 A?

De gemiddelde woningwaarde in Warande-West is €256.000. Dat komt neer op circa €1.471 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Antwerpsestraatweg 255 A zich tot de wijk Warande-West?

Antwerpsestraatweg 255 A is een hoekwoning van 174 m² in de wijk Warande-West. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.626 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Antwerpsestraatweg 255 A?

Antwerpsestraatweg 255 A is een hoekwoning in Warande-West, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Antwerpsestraatweg 255 A vergeleken met de buurt?

Antwerpsestraatweg 255 A heeft 174 m² woonoppervlakte en 728 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Warande-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Antwerpsestraatweg 255 A en wat betekent dat?

Antwerpsestraatweg 255 A heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Antwerpsestraatweg 255 A?

Antwerpsestraatweg 255 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Warande-West?

De wijk Warande-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Warande-West?