Eengezinswoning, tussenwoning Antwerpsestraatweg 183 Bergen op Zoom

Antwerpsestraatweg 183, 4624 JE Bergen op Zoom

72 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Antwerpsestraatweg 183 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 102 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
72 m²
Perceeloppervlakte
102 m²
Inhoud
269 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Antwerpsestraatweg 183

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Antwerpsestraatweg 183

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
169.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
250.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

2185 Inwoners
1035 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1040 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Warande-West
51% Koopwoningen
5.626 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Antwerpsestraatweg 183

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Antwerpsestraatweg 183

Wat is de geschatte woningwaarde van Antwerpsestraatweg 183?

De prijsindicatie voor Antwerpsestraatweg 183 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Warande-West is €256.000. Dat komt neer op circa €3.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Antwerpsestraatweg 183 zich tot de wijk Warande-West?

Antwerpsestraatweg 183 is een eengezinswoning, tussenwoning van 72 m² in de wijk Warande-West. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.626 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Antwerpsestraatweg 183?

Antwerpsestraatweg 183 is een eengezinswoning, tussenwoning in Warande-West, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Antwerpsestraatweg 183 vergeleken met de buurt?

Antwerpsestraatweg 183 heeft 72 m² woonoppervlakte en 269 m³ inhoud. Het perceel is 102 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Warande-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Antwerpsestraatweg 183 en wat betekent dat?

Antwerpsestraatweg 183 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 45.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Antwerpsestraatweg 183?

Antwerpsestraatweg 183 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Warande-West?

De wijk Warande-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Warande-West?