Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 773 m²
Marathonstraat 2 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en een perceel van 773 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marathonstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.6 kmDe prijsindicatie voor Marathonstraat 2 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Warande-West is €256.000. Dat komt neer op circa €1.384 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarathonstraat 2 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Warande-West. De buurt telt 1.040 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.626 inwoners per km².
Marathonstraat 2 is een woonhuis in Warande-West, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Marathonstraat 2 heeft 185 m² woonoppervlakte. Het perceel is 773 m². In Warande-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marathonstraat 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-10-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.89 kg/jaar.
De wijk Warande-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Marathonstraat 2 in Warande-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marathonstraat 2: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.