Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 520 m²
Kruidhof 57 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en een perceel van 520 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kruidhof 57
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gageldonk-Oost is €243.000. Dat komt neer op circa €1.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKruidhof 57 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Gageldonk-Oost. De buurt telt 1.733 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.004 inwoners per km².
Kruidhof 57 is een woonhuis in Gageldonk-Oost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kruidhof 57 heeft 184 m² woonoppervlakte. Het perceel is 520 m². In Gageldonk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kruidhof 57 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-12-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.24 kg/jaar.
De wijk Gageldonk-Oost in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kruidhof 57 in Gageldonk-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kruidhof 57: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Gageldonk-Oost: restaurant (0.7 km), cafe (0.4 km).