Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 274 m²
- Perceeloppervlakte
- 858 m²
Grote Hazelaar 9 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 274 m² en een perceel van 858 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grote Hazelaar 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gageldonk-Oost is €243.000. Dat komt neer op circa €887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrote Hazelaar 9 is een woonhuis van 274 m² in de wijk Gageldonk-Oost. De buurt telt 1.733 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.004 inwoners per km².
Grote Hazelaar 9 is een woonhuis in Gageldonk-Oost, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Grote Hazelaar 9 heeft 274 m² woonoppervlakte. Het perceel is 858 m². In Gageldonk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Gageldonk-Oost in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Grote Hazelaar 9 in Gageldonk-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grote Hazelaar 9: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Gageldonk-Oost: restaurant (0.7 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Grote Hazelaar 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Gageldonk-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.