Tussenwoning Gagelboslaan 16 Bergen op Zoom

Gagelboslaan 16, 4623 AD Bergen op Zoom

131 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Gagelboslaan 16 is een tussenwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 173 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gagelboslaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gagelboslaan 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.5%
CO₂-emissie
26.91 kg/m²

Tuin
Ja (81.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

4010 Inwoners
1770 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1733 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Gageldonk-Oost
45% Koopwoningen
6.004 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gagelboslaan 16

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Gagelboslaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Gagelboslaan 16?

De prijsindicatie voor Gagelboslaan 16 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Gageldonk-Oost is €243.000. Dat komt neer op circa €1.855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gagelboslaan 16 zich tot de wijk Gageldonk-Oost?

Gagelboslaan 16 is een tussenwoning van 131 m² in de wijk Gageldonk-Oost. De buurt telt 1.733 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.004 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gagelboslaan 16?

Gagelboslaan 16 is een tussenwoning in Gageldonk-Oost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gagelboslaan 16 vergeleken met de buurt?

Gagelboslaan 16 heeft 131 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Gageldonk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gagelboslaan 16 en wat betekent dat?

Gagelboslaan 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gagelboslaan 16?

Gagelboslaan 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 81 m².

Hoe is de woningmarkt in Gageldonk-Oost?

De wijk Gageldonk-Oost in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gageldonk-Oost?

Vanuit Gagelboslaan 16 in Gageldonk-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.