Eengezinswoning, vrijstaande woning Voltastraat 20 Bergen op Zoom

Voltastraat 20, 4622 RP Bergen op Zoom

248 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Voltastraat 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 2805 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
2805 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€715.000 tot €815.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Voltastraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voltastraat 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
144.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.8%
CO₂-emissie
33.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

60 Inwoners
25 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Lage Meren
90% Koopwoningen
77 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voltastraat 20

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Voltastraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Voltastraat 20?

De prijsindicatie voor Voltastraat 20 ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Lage Meren is €411.000. Dat komt neer op circa €1.657 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voltastraat 20 zich tot de wijk Lage Meren?

Voltastraat 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 248 m² in de wijk Lage Meren. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 77 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voltastraat 20?

Voltastraat 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Lage Meren, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Voltastraat 20 vergeleken met de buurt?

Voltastraat 20 heeft 248 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 2805 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Lage Meren ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voltastraat 20 en wat betekent dat?

Voltastraat 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voltastraat 20?

Voltastraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Lage Meren?

De wijk Lage Meren in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lage Meren?

Vanuit Voltastraat 20 in Lage Meren bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.