Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 222 m²
- Perceeloppervlakte
- 1153 m²
Ampèrestraat 9 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m² en een perceel van 1153 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ampèrestraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lage Meren is €411.000. Dat komt neer op circa €1.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmpèrestraat 9 is een woonhuis van 222 m² in de wijk Lage Meren. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 77 inwoners per km².
Ampèrestraat 9 is een woonhuis in Lage Meren, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Ampèrestraat 9 heeft 222 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1153 m². In Lage Meren ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Lage Meren in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Ampèrestraat 9 in Lage Meren bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ampèrestraat 9: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Lage Meren: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Ampèrestraat 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lage Meren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.