Streetview Nobellaan 24 Bergen op Zoom

Nobellaan 24, 4622 AJ Bergen op Zoom

142 m² Bouwjaar 1966

Nobellaan 24 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 201 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
201 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nobellaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

4885 Inwoners
2240 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2264 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Gageldonk-West
43% Koopwoningen
6.526 Inwoners per km²

Locatie van Nobellaan 24

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Nobellaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Nobellaan 24?

De gemiddelde woningwaarde in Gageldonk-West is €230.000. Dat komt neer op circa €1.620 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nobellaan 24 zich tot de wijk Gageldonk-West?

Nobellaan 24 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Gageldonk-West. De buurt telt 2.264 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.526 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nobellaan 24?

Nobellaan 24 is een woonhuis in Gageldonk-West, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nobellaan 24 vergeleken met de buurt?

Nobellaan 24 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 201 m². In Gageldonk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Gageldonk-West?

De wijk Gageldonk-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gageldonk-West?

Vanuit Nobellaan 24 in Gageldonk-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gageldonk-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nobellaan 24: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Gageldonk-West?

Recreatie nabij Gageldonk-West: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Nobellaan 24?