Streetview Wouwsestraatweg 185 Bergen op Zoom

Wouwsestraatweg 185, 4622 AE Bergen op Zoom

160 m² Bouwjaar 1990 6 kamers Label A

Wouwsestraatweg 185 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 1974 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
1974 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wouwsestraatweg 185

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wouwsestraatweg 185

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

60 Inwoners
25 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Lage Meren
90% Koopwoningen
77 Inwoners per km²

Locatie van Wouwsestraatweg 185

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Wouwsestraatweg 185

Wat is de geschatte woningwaarde van Wouwsestraatweg 185?

De gemiddelde woningwaarde in Lage Meren is €411.000. Dat komt neer op circa €2.569 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wouwsestraatweg 185 zich tot de wijk Lage Meren?

Wouwsestraatweg 185 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Lage Meren. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 77 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wouwsestraatweg 185?

Wouwsestraatweg 185 is een woonhuis in Lage Meren, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wouwsestraatweg 185 vergeleken met de buurt?

Wouwsestraatweg 185 heeft 160 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 1974 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Lage Meren ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wouwsestraatweg 185 en wat betekent dat?

Wouwsestraatweg 185 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-08-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wouwsestraatweg 185?

Wouwsestraatweg 185 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Lage Meren?

De wijk Lage Meren in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lage Meren?

Vanuit Wouwsestraatweg 185 in Lage Meren bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.