Streetview Wouwsestraatweg 177 Bergen op Zoom

Wouwsestraatweg 177, 4622 AE Bergen op Zoom

140 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Wouwsestraatweg 177 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 1500 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
1500 m²
Inhoud
585 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wouwsestraatweg 177

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wouwsestraatweg 177

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

60 Inwoners
25 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Lage Meren
90% Koopwoningen
77 Inwoners per km²

Locatie van Wouwsestraatweg 177

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Wouwsestraatweg 177

Wat is de geschatte woningwaarde van Wouwsestraatweg 177?

De prijsindicatie voor Wouwsestraatweg 177 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Lage Meren is €411.000. Dat komt neer op circa €2.936 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wouwsestraatweg 177 zich tot de wijk Lage Meren?

Wouwsestraatweg 177 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Lage Meren. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 77 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wouwsestraatweg 177?

Wouwsestraatweg 177 is een woonhuis in Lage Meren, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wouwsestraatweg 177 vergeleken met de buurt?

Wouwsestraatweg 177 heeft 140 m² woonoppervlakte en 585 m³ inhoud. Het perceel is 1500 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Lage Meren ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wouwsestraatweg 177 en wat betekent dat?

Wouwsestraatweg 177 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Wouwsestraatweg 177?

Wouwsestraatweg 177 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lage Meren?

De wijk Lage Meren in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lage Meren?

Vanuit Wouwsestraatweg 177 in Lage Meren bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.