Streetview Wouwsestraatweg 155 Bergen op Zoom

Wouwsestraatweg 155, 4622 AE Bergen op Zoom

264 m² Bouwjaar 1970

Wouwsestraatweg 155 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m² en een perceel van 1640 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
264 m²
Perceeloppervlakte
1640 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wouwsestraatweg 155

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

60 Inwoners
25 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Lage Meren
90% Koopwoningen
77 Inwoners per km²

Locatie van Wouwsestraatweg 155

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Wouwsestraatweg 155

Wat is de geschatte woningwaarde van Wouwsestraatweg 155?

De gemiddelde woningwaarde in Lage Meren is €411.000. Dat komt neer op circa €1.557 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wouwsestraatweg 155 zich tot de wijk Lage Meren?

Wouwsestraatweg 155 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Lage Meren. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 77 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wouwsestraatweg 155?

Wouwsestraatweg 155 is een woonhuis in Lage Meren, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wouwsestraatweg 155 vergeleken met de buurt?

Wouwsestraatweg 155 heeft 264 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1640 m². In Lage Meren ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lage Meren?

De wijk Lage Meren in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lage Meren?

Vanuit Wouwsestraatweg 155 in Lage Meren bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lage Meren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wouwsestraatweg 155: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lage Meren?

Recreatie nabij Lage Meren: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Wouwsestraatweg 155?