Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
Wouwsestraatweg 34 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 196 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wouwsestraatweg 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.9 kmDe prijsindicatie voor Wouwsestraatweg 34 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Gageldonk-West is €230.000. Dat komt neer op circa €1.411 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWouwsestraatweg 34 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Gageldonk-West. De buurt telt 2.264 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.526 inwoners per km².
Wouwsestraatweg 34 is een woonhuis in Gageldonk-West, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wouwsestraatweg 34 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 196 m². In Gageldonk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wouwsestraatweg 34 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Gageldonk-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Wouwsestraatweg 34 in Gageldonk-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wouwsestraatweg 34: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Gageldonk-West: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).