Eengezinswoning, tussenwoning Hertshoornstraat 11 Bergen op Zoom

Hertshoornstraat 11, 4621 CP Bergen op Zoom

102 m² Bouwjaar 1954 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Hertshoornstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
335 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hertshoornstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertshoornstraat 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
179.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

4885 Inwoners
2240 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2264 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Gageldonk-West
43% Koopwoningen
6.526 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hertshoornstraat 11

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Hertshoornstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertshoornstraat 11?

De prijsindicatie voor Hertshoornstraat 11 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Gageldonk-West is €230.000. Dat komt neer op circa €2.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertshoornstraat 11 zich tot de wijk Gageldonk-West?

Hertshoornstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning van 102 m² in de wijk Gageldonk-West. De buurt telt 2.264 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.526 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertshoornstraat 11?

Hertshoornstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Gageldonk-West, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hertshoornstraat 11 vergeleken met de buurt?

Hertshoornstraat 11 heeft 102 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Gageldonk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertshoornstraat 11 en wat betekent dat?

Hertshoornstraat 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-11-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertshoornstraat 11?

Hertshoornstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Gageldonk-West?

De wijk Gageldonk-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gageldonk-West?

Vanuit Hertshoornstraat 11 in Gageldonk-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.