2-onder-1-kapwoning Balsebaan 137 Bergen op Zoom

Balsebaan 137, 4621 AM Bergen op Zoom

96 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Balsebaan 137 is een 2-onder-1-kapwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 223 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
223 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Balsebaan 137

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Balsebaan 137

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
179.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

4885 Inwoners
2240 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2264 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Gageldonk-West
43% Koopwoningen
6.526 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Balsebaan 137

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Balsebaan 137

Wat is de geschatte woningwaarde van Balsebaan 137?

De prijsindicatie voor Balsebaan 137 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Gageldonk-West is €230.000. Dat komt neer op circa €2.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Balsebaan 137 zich tot de wijk Gageldonk-West?

Balsebaan 137 is een 2-onder-1-kapwoning van 96 m² in de wijk Gageldonk-West. De buurt telt 2.264 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.526 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Balsebaan 137?

Balsebaan 137 is een 2-onder-1-kapwoning in Gageldonk-West, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Balsebaan 137 vergeleken met de buurt?

Balsebaan 137 heeft 96 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 223 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Gageldonk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Balsebaan 137 en wat betekent dat?

Balsebaan 137 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Balsebaan 137?

Balsebaan 137 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Gageldonk-West?

De wijk Gageldonk-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gageldonk-West?

Vanuit Balsebaan 137 in Gageldonk-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.