Streetview Klimopstraat 16 Bergen op Zoom

Klimopstraat 16, 4621 AJ Bergen op Zoom

136 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 3 slaapkamers Label NONE

Klimopstraat 16 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 83 m² en 5 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
83 m²
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Klimopstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klimopstraat 16

Energielabel

Energieklasse
NONE

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

4885 Inwoners
2240 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2264 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Gageldonk-West
43% Koopwoningen
6.526 Inwoners per km²

Locatie van Klimopstraat 16

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Klimopstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Klimopstraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Gageldonk-West is €230.000. Dat komt neer op circa €1.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klimopstraat 16 zich tot de wijk Gageldonk-West?

Klimopstraat 16 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Gageldonk-West. De buurt telt 2.264 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.526 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klimopstraat 16?

Klimopstraat 16 is een woonhuis in Gageldonk-West, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Klimopstraat 16 vergeleken met de buurt?

Klimopstraat 16 heeft 136 m² woonoppervlakte. Het perceel is 83 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Gageldonk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klimopstraat 16 en wat betekent dat?

Klimopstraat 16 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Klimopstraat 16?

Klimopstraat 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gageldonk-West?

De wijk Gageldonk-West in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gageldonk-West?

Vanuit Klimopstraat 16 in Gageldonk-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.