Streetview Hof van Reimerswaal 19 Bergen op Zoom

Hof van Reimerswaal 19, 4617 LS Bergen op Zoom

279 m² Bouwjaar 2017

Hof van Reimerswaal 19 is een woonhuis in Bergen op Zoom, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 279 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
279 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hof van Reimerswaal 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

7325 Inwoners
3135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3137 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Bergse Plaat
75% Koopwoningen
3.598 Inwoners per km²

Locatie van Hof van Reimerswaal 19

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Hof van Reimerswaal 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Hof van Reimerswaal 19?

De gemiddelde woningwaarde in Bergse Plaat is €374.000. Dat komt neer op circa €1.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hof van Reimerswaal 19 zich tot de wijk Bergse Plaat?

Hof van Reimerswaal 19 is een woonhuis van 279 m² in de wijk Bergse Plaat. De buurt telt 3.137 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hof van Reimerswaal 19?

Hof van Reimerswaal 19 is een woonhuis in Bergse Plaat, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hof van Reimerswaal 19 vergeleken met de buurt?

Hof van Reimerswaal 19 heeft 279 m² woonoppervlakte. In Bergse Plaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bergse Plaat?

De wijk Bergse Plaat in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Vanuit Hof van Reimerswaal 19 in Bergse Plaat bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hof van Reimerswaal 19: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bergse Plaat?

Recreatie nabij Bergse Plaat: restaurant (1.6 km), cafe (2.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Hof van Reimerswaal 19?