Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Oostplaat 31 Bergen op Zoom

Oostplaat 31, 4617 LN Bergen op Zoom

123 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Oostplaat 31 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 222 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
471 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oostplaat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostplaat 31

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
114.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.5%
CO₂-emissie
16.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bergen op Zoom

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

7325 Inwoners
3135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3137 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Bergse Plaat
75% Koopwoningen
3.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostplaat 31

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Oostplaat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostplaat 31?

De prijsindicatie voor Oostplaat 31 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergse Plaat is €374.000. Dat komt neer op circa €3.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostplaat 31 zich tot de wijk Bergse Plaat?

Oostplaat 31 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 123 m² in de wijk Bergse Plaat. De buurt telt 3.137 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostplaat 31?

Oostplaat 31 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Bergse Plaat, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oostplaat 31 vergeleken met de buurt?

Oostplaat 31 heeft 123 m² woonoppervlakte en 471 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bergse Plaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostplaat 31 en wat betekent dat?

Oostplaat 31 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-04-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostplaat 31?

Oostplaat 31 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bergse Plaat?

De wijk Bergse Plaat in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Vanuit Oostplaat 31 in Bergse Plaat bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.