Eengezinswoning, hoekwoning Meerkoet 36 Bergen op Zoom

Meerkoet 36, 4617 KN Bergen op Zoom

118 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Meerkoet 36 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bergen op Zoom, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 252 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
252 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meerkoet 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerkoet 36

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bergen op Zoom

7325 Inwoners
3135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3137 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Bergse Plaat
75% Koopwoningen
3.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meerkoet 36

Vergelijkbare woningen in Bergen op Zoom

Veelgestelde vragen over Meerkoet 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerkoet 36?

De prijsindicatie voor Meerkoet 36 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergse Plaat is €374.000. Dat komt neer op circa €3.169 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerkoet 36 zich tot de wijk Bergse Plaat?

Meerkoet 36 is een eengezinswoning, hoekwoning van 118 m² in de wijk Bergse Plaat. De buurt telt 3.137 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerkoet 36?

Meerkoet 36 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bergse Plaat, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meerkoet 36 vergeleken met de buurt?

Meerkoet 36 heeft 118 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 252 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bergse Plaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerkoet 36 en wat betekent dat?

Meerkoet 36 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meerkoet 36?

Meerkoet 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Bergse Plaat?

De wijk Bergse Plaat in Bergen op Zoom (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergse Plaat?

Vanuit Meerkoet 36 in Bergse Plaat bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.